Domenai
 • Laisvi
  326,714
  Tai reiškia, kad domenas yra laisvas ir galimas registruoti.
 • Domenas jau yra užregistruotas fizinio ar juridinio asmens vardu. Domeno registravimo data yra matoma ties eilute Įkurtas, o domeno galiojimo pabaiga – ties eilute Termino pabaiga. Domenas gali būti registruojamas ne trumpiau nei vienerių metų ir ne ilgiau nei penkerių metų laikotarpiui. Svarbu žinoti, kad domeno savininkas domeną pas kitą paslaugų teikėją gali perkelti bet kada. Tačiau perregistruoti domeną kitam asmeniui galima tik 30 dienų nuo domeno registravimo dienos.
 • Kai domenas nėra laiku pratęsiamas, jis 30-čiai dienų patenka į karantiną (įsidėmėkite, kad domeno statusas į Karantinas keičiamas tik darbo dienomis). Tad šiuo atveju domeno galiojimas yra pasibaigęs ir svetainės bei el. paštai, veikiantys su šiuo domenu, yra nepasiekiami. Kol domenas yra karantino būsenoje, jo veikimą atstatyti gali tik dabartinis užsakovas ir tik pasikreipęs į šio domeno registratorių. Jei užsakovas pageidauja, karantino metu domeną galima perkelti kitam paslaugos teikėjui, tačiau jo negalima perregistruoti kitam fiziniam ar juridiniam asmeniui. O svarbiausia tai, kad po 30-ies dienų, nepratęsus domeno, jis atsilaisvina bei tampa laisvai prieinamas visiems norintiems įsigyti ir užregistruoti šį domeną. Kaip matome, taip apsisuka visas. LT domeno gyvavimo ciklas. Vienose būsenose domenas gali būti ilgiau, kitose – gerokai trumpiau.
 • Būsena Blokuotas reiškia, kad domeno vardas greičiausiai prieštarauja .LT Domeno procedūriniam reglamentui ir negali būti įkuriamas. Pavyzdžiui, vartojami menkinantys ar necenzūriniai žodžiai.
 • Domenas gali būti Rezervuotas. Tai yra taikoma domenams, kurių šaknyje yra „lietuv“ (žodžio Lietuva dalis) arba to pačio žodžio dalis kita kalba, pavyzdžiui, „litva“. Juos registruoti galima tik gavus Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) leidimą arba jei įmonės pavadinimas pilnai sutampa su registruojamu domenu.
 • Suvaržytas disponavimas – uždrausta keisti domeno turėtoją ir paslaugų teikėją, bet pasiekiamumas neribojamas.
 • Uždrausta keisti domeno turėtoją ir paslaugų teikėją, domenas nedeleguojamas (ribojamas pasiekiamumas). Ypatingais atvejais administratoriaus valia (pvz. neteisingi domeno turėtojo duomenys).
Slapukai

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su svetainės slapukų politika. Daugiau apie slapukus