Domenų gaudymas

Domenas registruojamas mažiausiai vienerių metų laikotarpiui. Pasibaigus registracijai, domeno užsakovas nusprendžia ar nori pratęsti domeną, ar ne. Jei domenas nepratęsiamas, jis papuola į karantiną, tai laikotarpis kuomet domeno užsakovas turi išskirtinę teisę atsatyti domeną ir pratęsti jį savo vardu. Priklausomai nuo domeno galūnės, karantinio periodas gali tęstis nuo 30 iki 180 dienų. Pasibaigus karantino laikotarpiui domenas tampa laisvas ir jį gali užregistruoti bet kas.

Domenas gali tapti laisvas ir anksčiau nei baigiasi jo registracijos laikotarpis. Tai gali nutikti tuo atveju, kai domeno atsisako pats užsakovas arba kai centrinis registras pašalina domeną dėl neteisingos užsakovo informacijos ar kitų priežasčių.

Jus dominantis domenas pateko į karantiną arba jau yra vėlinamas jo atlaisvinimas? Jei domenas nebus pratęstas, galime padėti jį pagauti.

Gaudymo paslauga teikiama tik registruotiems vartotojams.
Slapukai

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su svetainės slapukų politika. Daugiau apie slapukus