Pavyzdinis: delfi.lt
Stebime
499,228

0% nuo praėjusio mėnesio

326,714

0% nuo praėjusio mėnesio

168,082

0% nuo praėjusio mėnesio

1,565 6%

6% nuo praėjusio mėnesio

Sužinokite apie domenus daugiau!

Domenas (arba domeno vardas) – tai unikalus interneto adresas, naudojamas identifikuoti tinklalapį ar kitą internetinę paslaugą. Domenų vardai yra esminė interneto infrastruktūros dalis, nes jie suteikia lengvai įsimenamą adresą interneto svetainėms, leidžiant vartotojams greitai surasti norimą turinį internete. Kai kam būtent domenas tampa prekės ženklu, nes tai svarbiausias interneto reklamos būdas.

Mūsų teikiamos paslaugos

Čia galite patikrinti, ar norimas įsigyti domenas yra prieinamas ir laisvas, ar jis dar užimtas, o gal netrukus atsilaisvins ir bus įmanoma jį vėl registruoti.

  • Domenas yra įkurtas jau kuris laikas, turi savo autoritetą, atgalinių nuorodų krepšelį, tam tikrų tarnybų įvertinimus, o tai turi įtakos būsimojo puslapio SEO.
  • Sąraše galima matyti bendrinių frazių domenus, kurie buvo aktyvūs seniau.
  • Padeda greičiau sugalvoti jūsų puslapio adresą.
  • Karantine esančių domenų gaudymo paslaugos.
  • Išsami informacija apie domenus bei IP adresus.
Pateikiame tris skirtingus sąrašus:
  • Domenai karantine
  • Laisvi domenai
  • Užimti domenai, kurie tuoj atsilaisvins

Mūsų registre yra 168,082 lietuviški registruoti domenai. Iš jų - 1,565 domenai karantine.
Domenų būsenų paaiškinimai

Domenai karantine yra tie domenai, kuriems baigėsi galiojimo laikas ir jiems buvo suteiktas 30 dienų laikotarpis prieš suteikiant leidimą jį registruoti kitiems žmonėms. Domenai į karantiną papuola tada, kai savininkas nesumoka už jų pratęsimą. Karantinas - tai laikotarpis, kuomet domeno užsakovas turi išskirtinę teisę atsatyti domeną ir pratęsti jį savo vardu. Karantine esančius domenus galima gaudyti ir juos registruoti jūsų vardu.

Laisvi domenai gali būti iš karto registruojami, jie niekam nepriklauso. Jų registracijos procedūra tokia pati, kaip visiškai naujo domeno.

Užimti domenai turi savo savininkus ir laukia mokėjimo už pratęsimą. Jei savininkas susimoka laiku, jie taip ir lieka senojo savininko nuosavybe. Jei nesumokama laiku, domenas iš karto patenka į karantiną.

Domenų gaudymo paslauga

Domeno gaudymo paslauga (angl. "domain backordering") – tai paslauga, leidžianti rezervuoti arba užsisakyti domeną, kuris šiuo metu yra užregistruotas kito vartotojo vardu, bet gali tapti prieinamas, jei jo dabartinis savininkas nepratęs registracijos laikotarpio. Ši paslauga padidina šansus sėkmingai įsigyti norimą domeną, kai jis taps prieinamas.

Domeno gaudymo kaina – 25 €

Pagrindiniai domeno gaudymo paslaugos aspektai:
1. Užsakymas: pasirenkate norimą domeną ir pateikiate užsakymą.
2. Stebėjimas: mes stebime domeno būseną ir laukiame, kol jis taps prieinamas.
3. Registracija: kai domenas tampa prieinamas (nepratęstas arba laisvas), mes bandome jį užregistruoti jūsų vardu.
4. Konkurencija: jei yra keli vartotojai, norintys tą patį domeną, vyksta aukcionas, kurio metu laimi aukščiausią kainą pasiūlęs vartotojas.

Mes naudojame specializuotas programas ir technikas, kad padidinti sėkmės tikimybę registruojant domeną, kai jis tampa laisvas. Jei domeno užregistruoti nepavyskta, jūsų apmokėta suma grąžinama į paskyros balansą.

Ši paslauga yra naudinga tiems, kurie nori įsigyti konkretų domeną, tačiau jis šiuo metu yra užimtas. Naudojantis domeno gaudymo paslauga, yra didesnė tikimybė, kad pavyks jį gauti, kai jis taps prieinamas.

Slapukai

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su svetainės slapukų politika. Daugiau apie slapukus