Pavyzdinis: skelbiu.lt
Stebime
498,816

0% nuo praėjusio mėnesio

325,673

0% nuo praėjusio mėnesio

168,447

0% nuo praėjusio mėnesio

1,830 7%

7% nuo praėjusio mėnesio

Sužinokite apie domenus daugiau!

Domenas yra interneto puslapio vardas. Tai pagrindinis adresas, kuriuo pasiekiami tinklalapiai. Kai kam būtent domenas tampa prekės ženklu, nes tai svarbiausias interneto reklamos būdas. Norite užregistruoti domeną?

Mūsų teikiamos paslaugos

Čia galite patikrinti, ar norimas įsigyti domenas yra prieinamas ir laisvas, ar jis dar užimtas, o gal netrukus atsilaisvins ir bus įmanoma jį vėl registruoti.

  • Domenas yra įkurtas jau kuris laikas, turi savo autoritetą, atgalinių nuorodų krepšelį, tam tikrų tarnybų įvertinimus, o tai turi įtakos būsimojo puslapio SEO.
  • Sąraše galima matyti bendrinių frazių domenus, kurie buvo aktyvūs seniau.
  • Padeda greičiau sugalvoti jūsų puslapio adresą.
  • Karantine esančių domenų gaudymo paslaugos.
  • Išsami informacija apie domenus bei IP adresus.
Pateikiame tris skirtingus sąrašus:
  • Domenai karantine
  • Laisvi domenai
  • Užimti domenai, kurie tuoj atsilaisvins

Mūsų registre yra 168,447 lietuviški registruoti domenai. Iš jų - 1,830 domenai karantine.
Domenų būsenų paaiškinimai

Domenai karantine yra tie domenai, kuriems baigėsi galiojimo laikas ir jiems buvo suteiktas 30 dienų laikotarpis prieš suteikiant leidimą jį registruoti kitiems žmonėms. Domenai į karantiną papuola tada, kai savininkas nesumoka už jų pratęsimą. Karantinas - tai laikotarpis, kuomet domeno užsakovas turi išskirtinę teisę atsatyti domeną ir pratęsti jį savo vardu. Karantine esančius domenus galima gaudyti ir juos registruoti jūsų vardu.

Laisvi domenai gali būti iš karto registruojami, jie niekam nepriklauso. Jų registracijos procedūra tokia pati, kaip visiškai naujo domeno.

Užimti domenai turi savo savininkus ir laukia mokėjimo už pratęsimą. Jei savininkas susimoka laiku, jie taip ir lieka senojo savininko nuosavybe. Jei nesumokama laiku, domenas iš karto patenka į karantiną.

Domenų gaudymo paslauga

Jus dominantis domenas pateko į karantiną? Jei domenas nebus pratęstas, galime padėti jį pagauti. Domeno gaudymas kainuoja 32.99 € - pažymime, kad mokama tik tuo atveju, jei sėkmingai užregistruojame domeną Jūsų vardu. Jei domenu domisi daugiau žmonių, mes pasiliekame teisę organizuoti aukcioną.
Naudodami specialią programinę įrangą ir žmogiškuosius išteklius, gaudome karantine esančius domenus. Viskas, ko jums reikia, pateikti savo kontaktinius duomenis. Visa kita atliekame mes.

Jei domeno siekia ir kitas asmuo ar įmonė, organizuojame aukcioną. Laimi tas, kuris pasiūlo didesnę kainą už gaudymą. Mokėti reikia tik tada, kai domenas yra sėkmingai registruojamas jūsų vardu (nereiktų pamiršti, kad domeną gali pratęsti ir pats savininkas, taip pat yra ir kitų domenų gaudytojų).

Pirminė domeno gaudymo kaina – 32.99 €

Norite pagauti tam tikrą domeną? Užpildykite šią formą ir pasistengsime jį sugauti ir registruoti jūsų vardu.

Slapukai

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su svetainės slapukų politika. Daugiau apie slapukus